HAKKIMIZDA

n plus markası, Artı Kimya Mak. Ve Danış. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında hayata geçmiştir. İş konumuz; metali boya ve kaplama öncesi korozyona karşı hazırlamak ve bu doğrultuda gerek kimyasal temini gerekse hizmet ve danışmanlık konularında doğru ürünü ve doğru bilgiyi maxsimum hizmet kalitesi ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz; boya ve kaplama uygulamaları yapan müşterilerimize, ürünlerinin korozyona karşı dayanımını sağlamak ve aynı zamanda da tesis içi maksimum verimlilik politikamızla müşterilerimizi rekabette avantajlı duruma getirmektir.

Vizyonumuz; sürekli büyüyen bir pazarda, gelişen teknoloji ve farklılaşan ihtiyaçlarla beraber, değişen dinamikleri doğru analiz etmek, müşterilerimize markalaşmaları yolunda, katma değer yaratmaktır.

Butik Hizmet; aynı işi ve aynı uygulamayı yapan iki tesisin bile birbirinden farklı dokusu vardır; çalışanları ile , standartları ile beklentileri ile ... iyi analiz; hatta bazen kimyasalı kullanan bireyin yeterliliğine kadar inecek bir analiz, o koşullara göre hazırlanmış kimyasalı da gerektirebilir.Sizlere bu anlamda da hizmet vermeye hazırız.

Sihirli Kelime; ekip çalışması
Ekip ruhu çözüme doğru olan adımda vazgeçilmez bir unsurdur, biz firma olarak problemlerinizin çözümünde ekibinizin bir parçası olmak, stratejik hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda sizler ile bir sinerji oluşturmak istiyoruz.

n plus markası sadece ürün odaklı bir firma olma vizyonu ile yola çıkmamıştır. Yolun en başından hizmet odaklı olma yolunda, markamızın misyonu ile uyumlu bayi seçiminden , tesis içi eğitim ve denetimlere kadar olan süreçte maximum verimliliği hedeflemektedir.

Farkındayız
Pazar tecrübemiz bizlere bilginin bir güç olduğunu, fakat doğru bilinen yanlışlar konusunda da müşterilerimiz açısından; maliyet, iş yükü ve zaman kayıpları gibi unsurlarda tehlikeli bir silah olduğunu gösterdi, biz bunun farkındayız ve bu noktada da her zaman sizlerle işbirliği içinde olmaya hazırız.

Gelişen ve Öğrenen Organizasyon olma heyecanı ile ilerlediğimiz yolda beraber yürümek dileği ile...

ARTI KİMYA MAK. VE DANIŞ. SAN. TİC. LTD ŞTİ.